TrailerWIN

Demo programu ZDARMA!

Pre samotné stiahnutie demoverzie nám zašlite základné údaje o Vašej spoločnosti.

Zaujímajú Vás aktualizácie v našich programoch?

Stiahnite si PDFTrailerWIN news 012017

Program TrailerWIN

TrailerWIN je počítačový program pre výpočet rozmerov a zaťaženia jednotlivých náprav pre vozidlo s nadstavbou ako aj príves (súpravy vozidla s prívesom).TrailerWIN obsahuje viac ako 64 typov podvozkov s viac ako 15.000 podvozkových modifikácií s rôznym rázvorom. Dá sa tu nastavovať a meniť rázvor, hmotnosti a zaťaženie vozidla, ťažisko, zadný previs, dĺžka nadstavby, typ a poloha ťažného zariadenia, celková dĺžka, polomer zatáčania (samotného vozidla ako aj s prívesom), príves s centrálnou 1,2 a 3-oj nápravou alebo s točnicou, kde sa dá nastavovať dĺžka oja a nadstavby.

Súpravu vozidla s prívesom je možné jedným klikom previesť zákrutou a zistiť min. a max. polomer zatáčania ako aj min. možnú vzdialenosť medzi prívesom a ťažným vozidlom. V databáze programu sú uložené rozmery podvozkov vozidiel / kabín, nadstavieb a prídavných zariadení ako aj hmotnosti.

Databáza už obsahuje:
Program je možné inštalovať v anglickom, nemeckom, talianskom, španielskom, francúzskom, dánskom, fínskom, holandskom, nórskom, švédskom, tureckom, poľskom, českom, slovenskom jazyku a ruskom jazyku.

 

image1

 

image2

 

image3

 

image4