Programy

Demo programu ZDARMA!

Pre samotné stiahnutie demoverzie nám zašlite základné údaje o Vašej spoločnosti.

Profesionálne programy

Naše PC-Programy TrailerWIN, CraneWIN ,FrameWIN, BrakeWIN, CornerWIN, BusWIN a DriveLineWIN pre stavbu nadstavieb pre podvozky vozidiel a na nákladné vozidlá sa používajú vo viac ako 70-tich štátoch sveta.

V Európe sú tieto programy inštalované a používané v mnohých firmách. Program je možné inštalovať v anglickom, nemeckom, talianskom, španielskom, francúzskom, dánskom, fínskom, holandskom, nórskom, švédskom, tureckom, poľskom, českom, slovenskom a ruskom jazyku.

Obrazový výstup je možné uložiť ako DXF-súbor (použiteľný v Auto-CAD) alebo ako WordPerfect alebo Word pre Windows (napr.: BMP-súbor). Program je použiteľný vo všetkých IBM MS-DOS, ako aj MS-WINDOWS 95/98, 2000, ME, NT 4.0, XP, W Vista, W7, W8 aj W10 ako aj v Tabletoch s operčným systémom Windows.
Tieto programy pre stavbu nadstavieb na nákladné vozidlá sú produktom firmy Trailer Consultation, Fínsko.
Všetky práva v zastupovaní pre Poľsko, Česko a Slovenskú republiku patria firme AJE,s.r.o. 

 

Školenie na obsluhu programu:

Pre program TrailerWIN a CraneWIN ponúkame aj školenia v mieste zákazníka, alebo na dohodnutom mieste na základe vopred dohodnutých podmienok.
Všetky programy skupiny TrailerWIN sú vyrábané vzhľadom na jednoduchú, rýchlu a jasnú obsluhu a použitie. Aj napriek tomu existuje veľa možnosti programu, ktoré vám vieme ukázať a naučiť, čo pomôže lepšie využiť možnosti programu a uľahčí a skvalitní vašu prácu s programom TrailerWIN.

 

Licencia programu:

Licencia nie je obmedzená časom. Licencia môže byť vydaná v dvoch spôsoboch:

Licencia pre 1 počítač: program môže byť dodaný s licenciou pre jeden počítač – t.j. môže byť na viaceré PC nainštalovaný, ale použitie je obmedzené použitím 1 kusa špeciálneho TrailerWIN USB kľúča, ktorý je dodaný spolu s programom. Program bude fungovať iba na tom PC, kde je zasunutý TrailerWIN USB kľúč.

Licencia pre viac počítačov: program môže byť dodaný s licenciou pre viac počítač – t.j. neobmedzené množstvo PC v rámci jednej adresy prevádzky vlastníka licencie. V prípade, že PC sa nachádza na inom čísle v rovnakej ulici, alebo na inej ulici, v inom meste… je potrebné požiadať o ďalšiu licenciu.
Program nie je dovolené:
-predávať, prenajímať, požičiavať, kopírovať, upravovať, rozmnožovať a pod.

 

Počítačové požiadavky:

V niektorých prípadoch, inštalácia programu TrailerWIN do operačných systémov Windows-NT, Windows 2000, Windows XP , Windows Vista, Windows 7, Windows 8, 8.1 a Windows 10 je možná iba ak ste prihlásený ako administrátor.
Je odporúčané, aby ste mali na harddisku/pervnom disku minimalne 10 GB voľného úložného priestoru pred inštaláciou TrailerWIN-nu.

Ak program TrailerWIN už bol nainštalovaný na vašom počítači, tak budete potrebovať ca. 500 Mb. Prosím berte na vedomie, že ak váš harddisk je skoro plný, tak to spomalí a znestabilní váš počítač.

 

Licenicia & Používanie softwaru:

Vy smiete/môžete používať TRAILER CONSULTATION počítačový program na jednom alebo na viacerých počítačoch v rámci jednej kancelárie alebo v rámci jedného výrobného/továrenského priestoru. Vy môžete používať TRAILER CONSULTATION počítačový program na počítačovej sieti, ak tá počítačová sieť funguje iba v jednej kancelárii alebo v jednom výrobnom/továrenskom priestore. Zvyčajne vytlačený text zobrazuje vlastníka licencie a používateľa programu.
Všetky iné a ďalšie použitia, ostatnými firmami, adresami, lokalitami sú prísne zakázané!
Nesmiete robiť žiadne zmeny alebo úpravy na tomto alebo inom počítačovom programe firmy TRAILERWIN CONSULTATION alebo databáze. Nesmiete dekompilovať, rozoberať alebo inak spätne analyzovať počítačové programy TRAILER CONSULTATION. Nesmiete ho nikomu požičiavať alebo prenajímať alebo kopírovať!